ŽZH-Kanton 8

Dogovoren sastanak: Privremeni prekid štrajka upozorenja u školama ZHŽ-a

Ministarstvo obrazovanja, znanosti, kulture i športa ZHŽ uputilo je poziv na sastanak Predsjedništvu Nezavisnog sindikata uposlenih u srednjim školama ZHŽ.

Sastanak Sindikata i predstavnika Vlade održat će se u ponedjeljak 7. prosinca u 10:30 sati, zbog čega štrajk upozorenja stavljamo u stanje mirovanja. Ukoliko će sastanak opet biti na tragu prijašnjih, kada su nam predstavnici vlasti samo iščitavali brojke o dugovanjima, štrajk upozorenja će se nastaviti, a ukoliko nam ponude prijedloge za rješavanje situacije koja je uzrok štrajku, stanje mirovanja će ostati do daljnjega. O svemu ćemo pravovremeno obavijestiti javnost.

Ponavljamo, u ponedjeljak 7. prosinca 2015. sve srednje škole u ZHŽ će raditi po ustaljenoj satnici, priopćeno je iz Nezavisnog sindikata uposlenih u srednjim školama ZHŽ.

Preuzeto s portala grude-online

сковорода чугуняноутбуки асер ценыюридические услуг24optionпродвижение нового сайтабесплатноцерковь возрождение отзывы