HBŽ-Kanton 10

Donošen Plan aktivnosti Koalicije za 2016. godinu

U organizaciji Centra za građansku suradnju, uz financijsku potporu Međunarodnog Olof Palme Centra, 18.03.2016., održan je sastanak Koalicije za bolju zaštitu radničkih prava, u Livnu, u hotelu „Park“, s početkom u 11:00 sati.

Cilj samog sastanka jeste bio utvrditi na koji način i putem kojih aktivnosti će se djelovati tijekom 2016. godine, kada su u pitanju radnička i sindikalna prava, prvenstveno 4 kantona/županije (USK, HBŽ/K 10, ŽZH, HNK), ali i na području cijele Bosne i Hercegovine.

Članovi Koalicije su dogovorili nastavak suradnje sa švedskim sindikatom IFMetallom uz detaljni plan, koji bi trebao postići bolju funkcionalnost samih sindikata s područja BiH. Uz nastavak besplatne pravne pomoći koja kreće s radom početkom 4. mjeseca, stavljen je naglasak na radu vraćanja vjere u sindikat putem medijske promocije, i Mobilnog tima, koji bi imao zadatak poticanje osnivanja sindikata, prvenstveno u privatnom sektoru.

Također, stavljen je naglasak na službenu web stranicu Koalicije sindikata i NVO, koja u ovoj godini nudi mnoge novitete u radu samih sindikata i informacija, koje su potrebne za bolji i kvalitetniji rad.

Fotogaleriju možete pogledati na službenoj facebook stranici Koalicija sindikata i NVO.

шины летние киевтрансформеры планшетыработа раскрутка сайтаинтернет магазин зимняя резинаукладка фанеры на стяжкуmultipass recoveryправославная церковь возрождения