HBŽ-Kanton 10

Održan Okrugli stol o temi „Zapošljavanje osoba s invaliditetom“ u Hercegbosanskoj županiji

U organizaciji Ministarstva rada, zdravstva, socijalne skrbi i prognanih i Zavoda za upošljavanje Hercegbosanske županije jučer je u velikoj sali zgrade Vlade u Livnu organiziran Okrugli stol o temi „Zapošljavanje osoba s invaliditetom“.

Sastanku su nazočili predstavnici Ministarstva rada, zdravstva, socijalne skrbi i prognanih, Zavoda za upošljavanje, Koalicije osoba s invaliditetom, predstavnici centara za socijalni rad Hercegbosanske županije, te predstavnici Fonda za profesionalnu rehabilitaciju i zapošljavanje osoba s invaliditetom Federacije Bosne i Hercegovine.

Predstavnici Fonda za profesionalnu rehabilitaciju i zapošljavanje osoba s invaliditetom Federacije Bosne i Hercegovine iz Sarajeva, Vinko Jelinić i Nejra Šabić održali su prezentaciju svoga rada, te upoznali nazočne s obvezama i pravima definiranim Zakonom o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom.

Sadržaj u potpunosti preuzet s livnovine.com

inside car door coversлетние шины для кроссоверов 2016световая реклама спбхарьков ультраинтернет магазин шиныferma-officialcjplfybt cfqnjd