ŽZH-Kanton 8

Koalicija za bolju zaštitu radničkih prava: Poziv za sudjelovanje na županijskom sastanku sindikata ŽZH u Posušju

Koalicija za bolju zaštitu radničkih prava

Centar za građansku suradnju iz Livna u suradnji s članovima Mobilnog tima Koalicije za bolju zaštitu radničkih prava organizira županijski sastanak sindikata Županije Zapadnohercegovačke.

Sastanak će se održati u utorak, 15. 6. 2021. godine u 11 sati u sali za sastanke Restorana Astoria u Posušju.

Organizatori pozivaju sve zainteresirane radnike, i one koji nisu članovi sindikata kao i one koji to jesu, predstavnike sindikata i poslodavce da sudjeluju na sastanku i doprinesu razvijanju svijesti o radničkim pravima i sindikalnom organiziranju.

Molimo Vas da zbog epidemioloških mjera potvrdite Vaše sudjelovanje Centru za građansku suradnju na e-mail: cgs-li@tel.net.ba ili na broj 034/202-770 do ponedjeljka 14.6.2021. godine.

“Samo zajedno, radnici mogu stvoriti jak sindikat koji će imati moć da štiti i unaprjeđuje interese radnika.”

Projekt „Zajedno za radnička prava“ implementira Centar za građansku suradnju iz Livna uz podršku Međunarodnog Olof Palme Centra iz Švedske.