Publikacije i analize

Suradnja sindikata i nevladinih organizacija (2014.)

U nastavku Vam donosimo dvojezičnu publikaciju, koja je nastala kao rezultat aktivnosti projekta “Radimo zajedno za radnička prava” . Publikacija je zamišljena kao niz članaka koje su napisali članovi Koalicije za bolju zaštitu radničkih prava. U brošuri se nalaze sljedeći članci:

• Civilno društvo u BiH je podijeljeno, rascjepkano i neefikasno (autorica: Mersiha Beširović, predsjednica Sindikata radnika trgovine i uslužnih djelatnosti BiH)
  • Sindikati i NVO: učimo jedni od drugih (autor: Elvir Mulalić, predsjednik Samostalnog sindikata vatrogasaca USK)
  • Pravna pomoć kao predmet suradnje sindikata i NVO (autorica: Kata Marijan Krželj, program menadžerica, Centar za građansku suradnju Livno)
  • Suradnja i uspjeh putem Facebooka (autorica: Stjepana Ivanuš, novinarka, Centar za građansku suradnju Livno)

SURADNJA SINDIKATA I NEVLADINIH ORGANIZACIJA

englishноутбукpre construction south floridaуниверсальный аккумулятор“binary options scamsчитать чужие сообщения в контактереклама недвижимости