Naša podrška

OBAVIJEST ZA RADNIKE I SINDIKATE: BESPLATNA PRAVNA POMOĆ

Centar za građansku suradnju obavještava radnike i sindikate s područja 4 kantona/županije (USK, K 10/HBŽ, ŽZH i HNK) da su im i ove godine dostupni besplatni pravni savjeti i pomoć.

Besplatna pravna pomoć će se pružati:

• svakog utorka i četvrtka od 11:00 do 14:00 sati (prostorije Centra za građansku suradnju – zgrada Livnoputova)
  • putem e-maila: bpp.cgs@gmail.com
  • putem telefona: 034 202 770

U sklopu ove aktivnosti nudimo pravne savjete i pomoć radnicima, te sindikatima koji imaju problem s ostvarivanjem prava iz radnoga odnosa. Također, nudimo mogućnost da se postave pitanja vezana za radnička prava, koja će javno biti objavljena, te će na njih biti odgovoreno u rubrici PITANJA I ODGOVORI, a samim tim će koristiti sindikatima i radnicima u budućem radu.

Besplatnu pravnu pomoć organizira Centar za građansku suradnju Livno putem projekta „Zajedno za radnička prava“, koji podržava Međunarodni Olof Palme Centar.