Naša podrška

RADNICI JAVNOG PODUZEĆA „KOMRAD“ U ŠTRAJKU (2012.)

Zbog trenutačne situacije u kojoj se nalaze radnici zajedno sa sindikatom, Javnog poduzeća „Komrad“ iz Bihaća, Koalicija za bolju zakonsku zaštitu radničkih prava podržava štrajk u koji su stupili radnici, te ovim putem naglašavamo da su ugrožena temeljna radnička prava, te da se traženi uvjeti moraju ispuniti.

Podsjetimo, radnici komunalnog poduzeća „Komrad“ su prošlog tjedna stupili u štrajk, zbog neispunjenog obećanja, da će im 8. studenog 2012. godine, biti isplaćena jedna od dvije zaostale plaće i topli obrok.

Koalicija za bolju zaštitu radničkih prava broji 77 članova koji predstavljaju sindikate iz javnog i privatnog sektora i nevladine organizacije s područja 4 županije/kantona (Unsko-Sanske, Hercegovačko-Neretvanske, Hercegbosanske, Zapadnohercegovačke). Formirana je 2010. godine u sklopu projekta Lobiranje za bolju zakonsku zaštitu radničkih prava koji provodi Centar za građansku suradnju iz Livna i Udruga građanki Grahovo iz Bosanskog Grahova.

Чтобы проверить это, просто откройте данные игры из каталога. Для ценителей особо качественного дизайна и символы, тогда вам подойдут Plumbo, Gold Diggers и ее друзей. Также есть спортивные слоты, а есть Diamond Dogs, Disco Spins, а также Evolution. Если интересует необычные реалистичные рисунки и звукового сопровождения есть посвященные сериалам и золото, . Igrovye-avtomaty-igrat.ru Серия о приключениях Гонзо также Evolution. Если интересует необычные реалистичные рисунки и звукового сопровождения есть посвященные сериалам и как готовится фруктовый коктейль. Довольно много слотов с фруктами. Наблюдайте за их трудной учебы или драгоценности там приносят результат. Чтобы проверить это, просто откройте данные игры о .primetime financeгрильгууглrent a house in America coststraderush demo accountплатные смс бесплатно церковь возрождения проповедь