Publikacije i analize

Sindikat – zajednička snaga radnika (2012.)

Ova publikacija je rezultat niza aktivnosti provedenih u sklopu projekta „Radimo zajedno za radnička prava“ koji provodi Centar za građansku suradnju Livno, u četiri županije/kantona jugozapadne Bosne i Hercegovine.

svoju unutarnju strukturu (spriječiti etnonacionalističke podjele i političke utjecaje; poboljšati komunikaciju i demokratičnost u odlučivanju; izgraditi sindikalnu solidarnost) kao i vanjski imidž sindikata (ulagati u znanje i pregovaračke vještine povjerenika; provoditi medijske kampanje izvještavajući o radu sindikata i sindikalnih povjerenika, o pregovorima, preprekama i uspjesima kako bi povećali  povjerenje građana u snagu sindikata; stvoriti partnerstvo u socijalnom dijalogu). Projektom “Radimo zajedno za radnička prava”, dajemo doprinos izgradnji kapaciteta sindikata u oba smjera, prema sindikatima, članovima, radnicima i građanima, te prema poslodavcima i vlastima.
Publikaciju Vam donosimo u nastavku.

banc de binary eu reviewлокомотивраскрутка сайтовраскрутка сайтареклама растяжка ценаvzlom-androidmt4 forex brokers