Naša podrška / USK-Kanton 1

Sindikatu penzionera USK donirana oprema koji će im olakšati rad i pomoći u realizaciji edukacija

129941898_2125479817588328_7071724990895428087_n

U okviru projekta „Zajedno za radnička prava“ koji implementira Centar za građansku suradnju Livno uz podršku Međunarodnog Olof Palme Centra, Sindikatu penzionera Unsko-sanskog kantona donirana je oprema.

„Laptop i printer su od velike važnosti Sindikatu penzionera kako bi mogli neometano raditi i funkcionirati u 21. stoljeću i omogućuje nam da održavamo edukacije za članove sindikata u Unsko-sanskom kantonu.“ kazao je Rasim Đogić, predsjednik Sindikata penzionera USK.

Donacijom opreme CGS Livno podržao je Sindikat penzionera USK kako bi im olakšali rad i pomogli u realizaciji sastanaka, edukacija i aktivnosti u narednom periodu.

Centar za građansku suradnju Livno podržao je tri edukacije za sindikate kroz projekt „Zajedno za radnička prava“ koji podržava Međunarodni Olof Palme Centar te je u planu održavanje još jedne edukacije u Hercegovačko-neretvanskom kantonu.