Naša podrška / ŽZH-Kanton 8

U Posušju održana edukacija članstva Nezavisnog strukovnog sindikata uposlenih u zdravstvu ŽZH

Posusje SZR 19.11. (3)

U okviru projekta „Zajedno za radnička prava“ koji implementira Centar za građansku suradnju Livno uz podršku Međunarodnog Olof Palme Centra održana je edukacija članstva Nezavisnog strukovnog sindikata uposlenih u zdravstvu ŽZH.

Edukacija je održana u Restoranu „Astoria“ u Posušju, a sudjelovalo je 19 sindikalnih povjerenika/ca i članova/ica sindikata iz Posušja, Širokog Brijega, Gruda i Ljubuškog.

Teme edukacije za sindikalno članstvo Nezavisnog strukovnog sindikata uposlenih u zdravstvu ŽZH bile su: kolektivno pregovaranje, problemi unutar sindikata te komunikacija i odnos s nadležnim institucijama.

Centar za građansku suradnju Livno će podržati još tri edukacije za sindikate kroz projekt „Zajedno za radnička prava“ koji podržava Međunarodni Olof Palme Centar.

Posusje SZR 19.11. (1)
Posusje SZR 19.11. (2).