HBŽ-Kanton 10

BESPLATNA PRAVNA POMOĆ RADNICIMA I SINDIKATIMA S PODRUČJA HBŽ/K10

Centar za građansku suradnju Livno putem projekta „Radimo zajedno za radnička prava“, koji podržava Međunarodni Olof Palme Centar, organizira pružanje besplatne pravne pomoći radnicima i sindikatima. Projekt ima za cilj doprinijeti boljoj zaštiti radničkih prava.

U sklopu ove aktivnosti nudimo pravne savjete i pomoć radnicima, te sindikatima koji imaju problem s ostvarivanjem prava iz radnoga odnosa.
Obavještavamo radnike i sindikate iz kantona 10/ Hercegbosanske županije da će pravne savjete i pomoć pružati dipl. pravnica Ivana Matić, u periodu od 22.06. do 22.09.2015. godine svakog utorka i četvrtka u prostorijama Centra za građansku suradnju Livno (zgrada Livnoputova), u vremenu od 09:00 do 12:00 sati, ili putem e-maila:ivanamatic.cgs@gmail.com ili telefona 063 408 829.
Detaljnije informacije možete pronaći i putem broja telefona: 034/202 770 ili e-mail adrese: cgs-livno@tel.net.ba .

продаж ноутбукоnew construction homes in south floridaрекламные агентства нижний новгородlocal social networkklкачатьчто такое url