NAJAVA – Konferencija “Uloga sindikata u sprečavanju korupcije”

Date: 30/04/2015
Time: 10:00  to  14:00

U četvrtak, 30. 04. 2015.godine, u 10.00 sati, u hotelu ‘Park’ u Livnu, održati će se konferencija pod nazivom ‘Uloga sindikata u sprečavanju korupcije’ .

Konferenciju organizira Antikorupcijska mreža ACCOUNT, u suradnji sa Centrom za građansku suradnju (CGS) iz Livna, a sudionici će biti predstavnici sindikata, poslodavaca, vlasti i nevladinih organizacija.
Uvodničari na konferenciji su Alija Remzo Bakšić, Asocijacija poslodavaca BiH; Lejla Ćatić, Samostalni sindikat šumarstva, prerade drveta i papira BiH; prof.dr. Adisa Omerbegović Arapović, direktorica Instituta za ekonomska i politička istraživanja i Obrad Belenzada, Konfederacija sindikata RS.

купить шины 185 65 r14 летниеbinary optionstudio apartments for rent in miami beachциклевать паркетfree Notokarev-sgинтернет.ру