HBŽ-Kanton 10

Javni poziv za sastanak sindikata

Sindikat, kolektivna snaga radnika!

Sastanak sindikata će se održati u Livnu, u četvrtak 12.10.2017. godine s početkom u 11:00 sati u sali za sastanke hotela „Park“.

Javni sastanak će voditi članovi Mobilnog tima Koalicije za bolju zaštitu radničkih prava: Vjekoslav Markota, predsjednik Sindikata djelatnika MUP-a ŽZH, Posušje, i Vesna Ćorluka predsjednica Nezavisnog sindikata uposlenih u osnovnim školama ŽZH koji iza sebe imaju iskustvo i dugogodišnji rad u sindikatu kao i u vođenju kolektivnog pregovaranja.

Sudionici: članice Koalicije za bolju zaštitu radničkih prava, sindikalne organizacije, radnici, zainteresirani građani i mediji.

Molimo Vas da do 11.10.2017.g. potvrdite Vaše sudjelovanje organizaciji Centar za građansku suradnju u Livnu (tel/fax: 034 202 770 ili e-mail: cgs-li@tel.net.ba).